Wiemy, że nie wypada pytać, ale podaj nam swoją datę urodzenia.

Chcesz otrzymać prezent na urodziny? Podziel się emailem.

Czy masz 18 lat?

Menu
Co nowego w Jastrzębiu?

Co nowego w Jastrzębiu?

23 grudnia 2019

NewConnect 

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o naszych zamiarach wejścia na giełdę NewConnect. Z racji zbliżającego się końca roku, przedstawiamy wszystkie szczegóły z tym związane. 

Ogłoszonym i planowanym czasem wejścia na giełdę był grudzień 2019. Jednak do 15.12 dotarło do nas tylko niecałe 2000 deklaracji, czyli niespełna 39% wszystkich akcji. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na debiut w marcu 2020 roku. Jednocześnie uprzejmie prosimy wszystkich Akcjonariuszy, którzy nie wysłali jeszcze dyspozycji, o dopełnienie formalności. 

Grudzień w Sztamfer Pszczyna! 

Świąteczny czas łączy. Z tego powodu, grudzień to miesiąc z Browarem Jastrzębie w Sztamfer Pszczyna! 5.12.2019 spotkaliśmy się z Wami na evencie gdzie przejęliśmy wszystkie krany. 

Do końca roku znajdziecie u nich na kranie nasze piwo Hoppy Lager, pełną półkę z piwem butelkowym oraz możliwość nabycia gadżetów od Jastrzębskiego: szklanek, otwieraczy, koszulek. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Sztamfer Pszczyna i próbowania nowych smaków. Śledźcie również nasz profil na Facebooku: Browar Jastrzębie i weźcie udział w konkursie, w którym do wygrania jest voucher dla dwóch osób do Piwnego Spa!     

Święta, święta…

Ostatni miesiąc w roku to nie tylko czas podsumowań – to również możliwość odpoczynku i uporządkowania spraw. 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, cały zespół Browaru Jastrzębie życzy Wam spokojnych i  radosnych chwil w towarzystwie najbliższych oraz samych pomyślności w nadchodzącym, 2020 roku. 

Dziękujemy wszystkim Akcjonariuszom i miłośnikom Jastrzębskiego za wsparcie w 2019 roku. Wasze zaangażowanie w sprawy Browaru jest dla nas bezcenne! Jesteśmy pewni, że 2020 rok będzie dla nas wyjątkowy i pełen motywacji. Już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań i finalnie – otwarcia naszego Browaru Jastrzębie, którego budowa powoli zmierza ku końcowi. 

Zespół Browaru Jastrzębie. 

Kontakt

Napisz do nas

  Biuro: 798 841 668

  Dział sprzedaży: 502 083 587

  Zarząd: 507 045 450

  lub napisz: [email protected]
  W sprawach związanych z marketingiem prosimy o kontakt na adres: [email protected]

  Tu powstał

  Browar Jastrzębie

  ul. Leśna 15
  44-330 Jastrzębie-Zdrój