Wiemy, że nie wypada pytać, ale podaj nam swoją datę urodzenia.

Chcesz otrzymać prezent na urodziny? Podziel się emailem.

Czy masz 18 lat?

Menu

Jerzy Jelonek

jerzy jelonek

wiceprezes zarządu

jerzy jelonek

jerzy Jelonek - specjalista w zakresie zarządzania nieruchomościami, doradztwa podatkowego i księgowości. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku mechanik – konstruktor maszyn. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i tym samym uzyskał licencję zawodową z zarządzania nieruchomościami.

prowadzi własną działalność od 1990 roku. Zdobył duże doświadczenie w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa, kierowania zespołami ludzkimi, posiada doświadczenie w handlu hurtowym i detalicznym artykułami przemysłowymi, zarządzaniem sieciami sprzedaży. Pracując w biurze rachunkowym, posiadł wiedzę z zakresu doradztwa podatkowego, księgowości, rozliczeń ZUS i Kodeksu pracy. Pan Jerzy Jelonek posiada duże doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa budownictwa usługowo-handlowego w całkowitym procesie inwestycyjnym.

Obecnie Pan Jerzy Jelonek jest wiceprezesem Zarządu Browar Jastrzębie S.A.

Szukaj

Najnowsze wpisy

Kategorie

Tagi

butelkowanie chmiel crowdfunding depozyt drożdże etapy Hefe-Weizen narzędzia alchemika piwo Prawo Receptura refermentacja składniki słód warzenie wędzenie zdrowie śrutowanie

Kontakt

Napisz do nas

  Biuro: 798 841 668

  Dział sprzedaży: 502 083 587

  Zarząd: 507 045 450

  lub napisz: [email protected]
  W sprawach związanych z marketingiem prosimy o kontakt na adres: [email protected]

  Tu powstał

  Browar Jastrzębie

  ul. Leśna 15
  44-330 Jastrzębie-Zdrój