Przejdź do treści

Kranoprzejęcie i premiera piwa Fruit Milk APA x Biała Małpa

  Już jutro, 17 stycznia w Białej Małpie w Katowicach przejmujemy krany! Od godziny 18:00 napijecie się Jastrzębskiego, ale to nie wszystko. Najważniejszy punkt wieczoru to premiera dwóch nowych piw – Fruit Milk APA Ananas Marakuja  oraz Dortmundera! 

  Fruit Milk APA Ananas –  Marakuja 

  Warzone w grudniu, butelkowane parę dni temu. Fruit Milk APA Ananas – Marakuja to nasz klasyczny smak w nowej odsłonie. Do podstawowej wersji dodaliśmy trochę owoców, dzięki czemu uzyskaliśmy pyszne połączenie słodkości i smaku egzotycznych owoców skontrowane delikatną goryczką. Połączenie Europy i obu Ameryk dla wszystkich smakoszy słodkich smaków zachwyci Wasze podniebienia, przypominając letnie chwilę w ten zimowy czas. 4,3% alkoholu i ekstrakt 14 BLG – to nie może się nie udać! 

  Dortmunder

  Przygotowaliśmy dla Was również Dortmundera, czyli zupełne przeciwieństwo Milk Apy. Niemieckie piwo dolnej fermentacji, uwarzone z wykorzystaniem świeżych szyszek chmielowych. Obfita piana, mocny i wyrazisty smak – dla wielbicieli klasyki w nowym wydaniu. 

  Niezależnie od Waszych preferencji, zapraszamy do spróbowania i podzielenia się opiniami na naszym Facebookowym profilu Browar Jastrzębie. Jeśli nie macie ochoty na nowości, sięgnijcie po sprawdzone, Jastrzębskie klasyki, których smak znacie od dawna. 

  Wydarzenie:  Kranoprzejęcie i premiera piwa Fruit Milk APA x Biała Małpa

  Do zobaczenia!