Wiemy, że nie wypada pytać, ale podaj nam swoją datę urodzenia.

Chcesz otrzymać prezent na urodziny? Podziel się emailem.

Czy masz 18 lat?

Menu
Kranoprzejęcie i premiera piwa Fruit Milk APA x Biała Małpa

Kranoprzejęcie i premiera piwa Fruit Milk APA x Biała Małpa

16 stycznia 2020

Już jutro, 17 stycznia w Białej Małpie w Katowicach przejmujemy krany! Od godziny 18:00 napijecie się Jastrzębskiego, ale to nie wszystko. Najważniejszy punkt wieczoru to premiera dwóch nowych piw – Fruit Milk APA Ananas Marakuja  oraz Dortmundera! 

Fruit Milk APA Ananas –  Marakuja 

Warzone w grudniu, butelkowane parę dni temu. Fruit Milk APA Ananas – Marakuja to nasz klasyczny smak w nowej odsłonie. Do podstawowej wersji dodaliśmy trochę owoców, dzięki czemu uzyskaliśmy pyszne połączenie słodkości i smaku egzotycznych owoców skontrowane delikatną goryczką. Połączenie Europy i obu Ameryk dla wszystkich smakoszy słodkich smaków zachwyci Wasze podniebienia, przypominając letnie chwilę w ten zimowy czas. 4,3% alkoholu i ekstrakt 14 BLG – to nie może się nie udać! 

Dortmunder

Przygotowaliśmy dla Was również Dortmundera, czyli zupełne przeciwieństwo Milk Apy. Niemieckie piwo dolnej fermentacji, uwarzone z wykorzystaniem świeżych szyszek chmielowych. Obfita piana, mocny i wyrazisty smak – dla wielbicieli klasyki w nowym wydaniu. 

Niezależnie od Waszych preferencji, zapraszamy do spróbowania i podzielenia się opiniami na naszym Facebookowym profilu Browar Jastrzębie. Jeśli nie macie ochoty na nowości, sięgnijcie po sprawdzone, Jastrzębskie klasyki, których smak znacie od dawna. 

Wydarzenie:  Kranoprzejęcie i premiera piwa Fruit Milk APA x Biała Małpa

Do zobaczenia!

Kontakt

Napisz do nas

  Biuro: 798 841 668

  Dział sprzedaży: 502 083 587

  Zarząd: 507 045 450

  lub napisz: [email protected]
  W sprawach związanych z marketingiem prosimy o kontakt na adres: [email protected]rjastrzebie.pl

  Tu powstał

  Browar Jastrzębie

  ul. Leśna 15
  44-330 Jastrzębie-Zdrój