Wiemy, że nie wypada pytać, ale podaj nam swoją datę urodzenia.

Chcesz otrzymać prezent na urodziny? Podziel się emailem.

Czy masz 18 lat?

Menu

Piotr Piekarski

piotr piekarski

prezes zarządu

piotr piekarski

Piotr Piekarski w roku 1995 ukończył Politechnice Śląskiej w Gliwicach, na kierunku Organizacja i Zarządzanie. Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego ma duże doświadczenie w zakresie pozyskiwania kapitału oraz funkcjonowania na giełdzie papierów wartościowych.

Od 1995 r prowadzi działalność w zakresie doradztwa podatkowego, w 1997 r. wpisany na listę Doradców podatkowych pod nr 01528. Obecnie główny akcjonariusz i Prezes Zarządu biura rachunkowego ACARTUS S.A. notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect. Zasiada w wielu Zarządach i wielu Radach Nadzorczych spółek kapitałowych. Był wspólnikiem i piwowarem browaru kontraktowego JAP Sp. z o.o. Od roku 2012 jest piwowarem domowym. W latach 2013-2016 był Skarbnikiem Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

Zgodnie z złożonym oświadczeniem, Piotr Piekarski nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki, jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu, a także nie jest wpisana w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Obecnie Pan Piotr Piekarski jest prezesem zarządu Browar Jastrzębie S.A.

Piotr Piekarski Browar Jastrzębie

Szukaj

Najnowsze wpisy

Kategorie

Tagi

butelkowanie chmiel crowdfunding dedykowane depozyt drożdże etapy Hefe-Weizen narzędzia alchemika piwo Prawo prezent Receptura refermentacja składniki słód twoja etykieta warzenie wędzenie zdrowie śrutowanie

Kontakt

Napisz do nas

  Biuro: 798 841 668

  Dział sprzedaży: 502 083 587

  Zarząd: 507 045 450

  lub napisz: [email protected]
  W sprawach związanych z marketingiem prosimy o kontakt na adres: [email protected]

  Tu powstał

  Browar Jastrzębie

  ul. Leśna 15
  44-330 Jastrzębie-Zdrój