Przejdź do treści

Prezenty świąteczne dla pracowników

  Prezenty świąteczne dla pracowników to świetny sposób na podziękowanie im za cały rok ciężkiej pracy. Jeśli nie wiesz, co kupić, poniższy przewodnik po prezentach świątecznych dla pracowników powinien Ci pomóc.

  Pierwszym krokiem jest ustalenie budżetu. Zdecyduj, ile możesz wydać na każdego pracownika i trzymaj się tego. Następnie zastanów się, jaki rodzaj prezentu świątecznego dla pracowników chcesz kupić. Czy chcesz kupić coś praktycznego, czy raczej coś, co sprawi im radość? Pamiętaj także o tym, aby kupować prezenty uniwersalne, takie które będą pasowały do różnych osób z którymi pracujesz.

  Prezenty Świąteczne dla Pracowników

  Dlaczego warto wręczać prezenty świąteczne pracownikom?

  Podarunek wręczony przez pracodawcę z okazji świąt to bardzo miły gest i ukłon w stronę pracownika. Prezenty świąteczne dla pracowników są formą podziękowania oraz wyrazem uznana dla całorocznej pracy jaką wykonał pracownik. Taka forma to forma pamięci i szacunku, a także upamiętnieniem tradycji, która przypomina, że podczas świąt powinniśmy dzielić się z bliskimi radością i szacunkiem. W kontekście biznesowym prezenty świąteczne są traktowane jako formą wsparcia, motywacji oraz budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

  Świąteczny prezent dla kontrahentów.

  Dbanie o dobre relacje z kontrahentami jest jedną z kluczowych działań w ramach budowania dobrego wizerunku. Warto zastanowić się nad unikalnym prezentem, który zapadnie w pamięci i za każdym razem będzie przywoływał dobre wspomnienia.

  Jakie prezenty świąteczne dla pracowników warto podarować?

  Poniżej przygotowaliśmy parę propozycji jakie możesz wybrać prezenty świąteczne dla pracowników:

  • premie świąteczne
  • bony podarunkowe
  • kosze upominkowe ze słodyczami
  • gadżety firmowe – kubki, notesy, kalendarze
  • firmowe zestawy prezentowe

  Wręczenie upominków świątecznych dla pracowników i kontrahentów to bardzo dobry pomysł, który na pewno zostanie doceniony!

  Zestaw piw jako prezenty świąteczne dla pracowników – dedykowane etykiety na piwo.

  Browar Jastrzębie wychodzi z ofertą i również proponuje prezenty świąteczne dla pracowników. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy Świąteczne Piwne Boxy z trzema dowolnie wybranymi piwami. Dodatkowo na każdym piwie można stworzyć spersonalizowaną etykietę i tym samym otrzymać piwo z własnym logo. Piękny sposób pakowania i oryginalny prezent na pewno przypadnie do gustu każdemu, nawet osobą nie będącym piwoszami. Chętnie przygotujemy i wykonamy specjalne dedykowane piwo z Twoją własną etykietą.

  Prezenty Świąteczne Piwo
  Prezenty Świąteczne Piwo
  Piwa z dedykowaną etykietą - Browar Jastrzębie
  Piwa z dedykowaną etykietą – Browar Jastrzębie