Wiemy, że nie wypada pytać, ale podaj nam swoją datę urodzenia.

Chcesz otrzymać prezent na urodziny? Podziel się emailem.

Czy masz 18 lat?

Menu

Zarząd i rada nadzorcza

zarząd i rada nadzorcza

zarząd spółki

Piotr Piekarski Browar Jastrzębie

prezes zarządu

piotr piekarski

Główny akcjonariusz i Prezes Zarządu biura rachunkowego ACARTUS S.A. – spółki notowanej na NewConnect.

Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego oraz pozyskiwania kapitału. Pracował w browarze kontraktowym jap.

wiceprezes zarządu

jerzy jelonek

specjalista w zakresie zarządzania nieruchomościami, doradztwa podatkowego i księgowości.

przedsiębiorca od 1990 r. z doświadczeniem w zarządzaniu sieciami handlowymi oraz budownictwie usługowo-handlowym.

rada nadzorcza

W Radzie Nadzorczej od 24 kwietnia 2017 roku.

Leszek Łaskawski w 2004 r. ukończył studia wyższe na GWSH w Katowicach na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalność Informatyka w zarządzaniu.  Posiada duże doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, kodeksu spółek handlowych i zarządzania spółkami kapitałowymi.

Własną działalność gospodarczą prowadzi od 1989 roku. W spółkach prawa handlowego funkcjonuje od 2005 r. na stanowisku Prezes Zarządu.
spółkach funkcję prezesa zarządu.

Obecnie Pan Leszek Łaskawski jest przewodniczącym rady nadzorczej Browar Jastrzębie S.A.

W Radzie Nadzorczej od 24 kwietnia 2017 roku.

Aleksander Kiebel ukończył studia wyższe na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz ukończył klika kierunków studiów podyplomowych na kierunkach: Wycena Nieruchomości, Zarządzanie Finansami, Zarządzanie Sprzedażą, Public Relations. Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej – pracował na stanowiskach Dyrektora ds. Rozwoju Sprzedaży / Dyrektora ds. Sprzedaży, zasiadał w Zarządzie jednej ze Śląskich Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych. Zarządzał siecią 65 placówek sprzedaży w całej Polsce i 230 pracownikami.

Aleksander Kiebel jest inwestorem na rynku nieruchomości. Aktualnie jego spółka „Fabryka Mieszkań” zarządza portfelem kilkudziesięciu mieszkań na wynajem o wartości ponad 10,0 mln zł. Aktywnym członkiem Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Aleksander Kiebel pełni funkcje Wiceprezes Zarządu / Dyrektora ds. Sprzedaży w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej PIAST w Tychach od czerwca 2015 do maja 2017 roku.

W Radzie Nadzorczej od 22 czerwca 2019 roku.

Jakub Król – doświadczony, aktywnie pracujący programista.  Aktualnie student Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku zarządzanie, specjalność zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Związany z własną działalnością gospodarczą od 2011r. Zdobywca licznych nagród krajowych i międzynarodowych na targach innowacji gospodarczych, w dziedzinach informatycznych i innowacyjnych. Szkoleniowiec i wykładowca w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz w prywatnej szkole programowania Coders Lab.

W Radzie Nadzorczej od 22 czerwca 2019 roku.

Damian Rembiasz w roku 2009 ukończył Liceum Ogólnokształcące nr IV w Tychach, na kierunku Chemiczno Farmaceutycznym. Od 2013r. pracuje w Firmie Royal Banking Agata Pala na stanowisku Dyrektora Regionalnego.

Posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie handlu, marketingu, budowania i prowadzenia grup sprzedażowych, posiada duże doświadczenie w zakresie pozyskiwania kapitału oraz wiedzę na temat branży finansowej.

W Radzie Nadzorczej od 3 kwietnia 2020 roku.

Arkadiusz Wąsik w roku 2003 ukończył Politechnikę Śląską w Gliwicach, na kierunku Techniczna Eksploatacja Złóż i Deponowanie Odpadów. Od 1999 r. do 2016 prowadził działalność w zakresie organizacji imprez kulturalno rozrywkowych. Od 1989 r. do dnia dzisiejszego zatrudniony w JSW S.A. obecnie na stanowisku Dyspozytor Główny Ruchu p.z.

Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie zarządzania potencjałem ludzkim, funkcjonowania organizacji pozarządowych, w zakresie pozyskiwania kapitału oraz partnerów biznesowych. Ukończył kurs „Członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa”.

Szukaj

Najnowsze wpisy

Kategorie

Tagi

butelkowanie chmiel crowdfunding dedykowane depozyt drożdże etapy Hefe-Weizen narzędzia alchemika piwo Prawo prezent Receptura refermentacja składniki słód twoja etykieta warzenie wędzenie zdrowie śrutowanie

Kontakt

Napisz do nas

  Biuro: 798 841 668

  Dział sprzedaży: 502 083 587

  Zarząd: 507 045 450

  lub napisz: [email protected]
  W sprawach związanych z marketingiem prosimy o kontakt na adres: [email protected]

  Tu powstał

  Browar Jastrzębie

  ul. Leśna 15
  44-330 Jastrzębie-Zdrój