Przejdź do treści

zarząd i rada nadzorcza

zarząd spółki

Piotr Piekarski Browar Jastrzębie

prezes zarządu

piotr piekarski

Główny akcjonariusz i Prezes Zarządu biura rachunkowego ACARTUS S.A. – spółki notowanej na NewConnect.

Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego oraz pozyskiwania kapitału. Pracował w browarze kontraktowym jap.

wiceprezes zarządu

jerzy jelonek

specjalista w zakresie zarządzania nieruchomościami, doradztwa podatkowego i księgowości.

przedsiębiorca od 1990 r. z doświadczeniem w zarządzaniu sieciami handlowymi oraz budownictwie usługowo-handlowym.

rada nadzorcza

W Radzie Nadzorczej od 24 kwietnia 2017 roku.

Leszek Łaskawski w 2004 r. ukończył studia wyższe na GWSH w Katowicach na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalność Informatyka w zarządzaniu.  Posiada duże doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, kodeksu spółek handlowych i zarządzania spółkami kapitałowymi.

Własną działalność gospodarczą prowadzi od 1989 roku. W spółkach prawa handlowego funkcjonuje od 2005 r. na stanowisku Prezes Zarządu.
spółkach funkcję prezesa zarządu.

Obecnie Pan Leszek Łaskawski jest przewodniczącym rady nadzorczej Browar Jastrzębie S.A.

W Radzie Nadzorczej od 2022 roku – wybrany spośród akcjonariuszy.

Posiada wieloletnie, potwierdzone sukcesami doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami. Działał w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Jako Radca Prawny prowadzi własną działalność gospodarczą i specjalizuje się w prawie spadkowym  i prawie spółek.

W Radzie Nadzorczej od 2022 roku – wybrany spośród akcjonariuszy.

Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie, Partner zarządzający/Group CEO w Cafe Finance Group, inwestor na rynkach kapitałowych od FX po sztukę, ale przede wszystkim świadomy kreator swojej rzeczywistości.

W Radzie Nadzorczej od 24 kwietnia 2017 roku.

Aleksander Kiebel ukończył studia wyższe na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz ukończył klika kierunków studiów podyplomowych na kierunkach: Wycena Nieruchomości, Zarządzanie Finansami, Zarządzanie Sprzedażą, Public Relations. Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej – pracował na stanowiskach Dyrektora ds. Rozwoju Sprzedaży / Dyrektora ds. Sprzedaży, zasiadał w Zarządzie jednej ze Śląskich Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych. Zarządzał siecią 65 placówek sprzedaży w całej Polsce i 230 pracownikami.

Aleksander Kiebel jest inwestorem na rynku nieruchomości. Aktualnie jego spółka „Fabryka Mieszkań” zarządza portfelem kilkudziesięciu mieszkań na wynajem o wartości ponad 10,0 mln zł. Aktywnym członkiem Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Aleksander Kiebel pełni funkcje Wiceprezes Zarządu / Dyrektora ds. Sprzedaży w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej PIAST w Tychach od czerwca 2015 do maja 2017 roku.

W Radzie Nadzorczej od 22 czerwca 2019 roku.

Jakub Król – doświadczony, aktywnie pracujący programista.  Aktualnie student Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku zarządzanie, specjalność zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Związany z własną działalnością gospodarczą od 2011r. Zdobywca licznych nagród krajowych i międzynarodowych na targach innowacji gospodarczych, w dziedzinach informatycznych i innowacyjnych. Szkoleniowiec i wykładowca w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz w prywatnej szkole programowania Coders Lab.